Strellson - Męska marynarka od garnituru modułowego – Allen, niebieski

Opis dostarczony ze sklepu vangraaf.com:

Marynarka Allen marki Strellson jest idealnym partnerem do tańca na wyjątkowych okazjach – dzięki wygodnej, elastycznej tkaninie. Marynarka jest częścią garnituru modułowego, ale można ją również nosić oddzielnie.

Marka podana przy produkcje to: Strellson

Podobne produkty lub produkty pasujące do Strellson - Męska marynarka od garnituru modułowego – Allen, niebieski znajdziesz w kategoriach:

Szczegóły produktów pasujących do całej grupy poniżej to:

Płeć męskie
Typ marynarka
Kolor niebieski
Sport taniec
Wzór kratka
)

Opis dostarczony ze sklepu vangraaf.com:

Ponadczasowa z klasyczną nutą: wąska marynarka od garnituru modułowego Allen marki Strellson z drobnym wzorem w kratkę. Marynarka jest częścią garnituru modułowego, ale można ją również nosić oddzielnie.

Opis dostarczony ze sklepu vangraaf.com:

Stylowa, elegancka, a przy tym wygodna marynarka od garnituru modułowego Allen łączy modne stębnowanie, jedwabisty połysk oraz wyjątkową elastyczność materiału high-stretch. Marynarka jest częścią garnituru modułowego, ale można ją również nosić oddzielnie.

Opis dostarczony ze sklepu vangraaf.com:

Marynarka od garnituru modułowego Allen marki Strellson jest wykonana z wysokogatunkowej mieszanki wełny ze strzyży, dzięki czemu jest przyjemnie elastyczna i łatwa w pielęgnacji.Marynarka jest częścią garnituru modułowego, ale można ją również nosić oddzielnie.

Opis dostarczony ze sklepu vangraaf.com:

Allen, marynarka od garnituru modułowego marki Strellson, jest wyjątkowo elegancka dzięki melanżowemu wzorowi. Marynarka jest częścią garnituru modułowego, ale można ją również nosić oddzielnie.

Jakie spodnie?
#hometeam Adidas
Sukienki Orsay - przegląd ciekawych modeli
Jak odświeżyć damską szafę na lato
Kurtki Orsay
Spódnica Orsay
Sukienki gwiazd
Najmodniejsze czerwone sukienki celebrytek na podstawie zdjęć z instagrama

Czerwone sukienki gwiazd

Czytaj dalej
Sandały na wiosnę
Czerwona spódnica w grochy
 Ilustracja artykułu o gwiazdach w New Balance