Dla niektórych z Was nic nowego nie odkryjemy, bo doskonale znacie tę zasadę, ale w niektórych salonach i u niektórych fryzjerów i fryzjerek ten problem jest wciąż powielany. Nie ma znaczenia, czy to jest duży salon w Warszawie, czy mały salonik w Częstochowie. 

Nie wiemy dlaczego, ale fryzjerzy ciągle namawiają kobiety do nieobcinania włosów. Gdzie  My same intuicyjnie, przychodząc do fryzjera, wiemy, że nasze włosy trzeba skrócić.

Dzisiaj na tapetę bierzemy jeden rodzaj fryzury, która postarza, albo raczej, która pokazuje nasz wiek, czyli długie proste włosy.

Co z długimi włosami jest nie tak?

Z długimi włosami wszystko jest wporządku gdy jesteś młoda i są piękne, ale długie włosy w pewnym wieku zaczynają nas postarzać, bo da się prosto po nich ocenić nasz wiek. Z wiekiem (nawet już po 30) włosy stają się coraz bardziej cienki i łamliwe. 

Tę cienkości widać przy włosach długich i prostych. Zrezygnuj z takiej fryzury skracając ją, albo nie noś prostych, lekko opadających włosów tylko zacznij kombinować z walami lub fantazyjnym upinaniem. 

Zobacz inne nasze uwagi odnośnie fryzur.