Kurtki Regatta

Twoje prawdziwe życie toczy się z dala od miasta i jego zgiełku? Tylko czekasz na te chwile, gdy możesz się spakować i wyruszyć w podróż na łono natury? W takim wypadku jesteś osobą, która potrzebuje sporo specjalistycznego sprzętu i odpowiedniej odzieży, aby móc jak najbezpieczniej oddawać się swojej pasji.
Produkty, które będą na pewno spełniać Twoje oczekiwania są tworzone przez markę Regatta. Początki firmy były bardzo skromne i sięgają lat 80-tych, XX wieku. Wszystko zaczęło się od niewiekiego rodzinnego biznesu, który chciał zapełnić lukę na zwiększające się zainteresowanie odzieżą do sportów ekstremalnych oraz odzieżą turystyczną. Praca oraz zaangażowanie przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu. Dziś Regatta może śmiało konkurować z takimi markami jak Peter Storm czy The North Face. Choć centrala znajduje się w Trafford Park, to marka działa już mocno globalnie. Zatrudnionych pracowników można liczyć w setkach, co owocuje bardzo dobrą dostępnością w najróżniejszych miejscach na świecie. Najbardziej jednak o jakości sprzedawanych produktów świadczy otrzymanie nagrody Queen’s Awards for Enterprise, która jest przyznawania za wyjątkowe osiągnięcia w prowadzeniu biznesu oraz rozwijaniu sprzedaży zagranicznej.
Klienci mają do wyboru dla siebie produkty z kilku linii. Każda z nich charakteryzuje się inną właściwością. Do najbardziej znanych należą choćby X-ert, Adventure Tech czy Little Outdoor Adventures i Lifestyle.
Główną misją firmy jest dostarczanie rozwiązań, które pozwolą zachować turyście jak największy komfort w trakcie wyprawy. Najbardziej wymagającym okresem dla podróżników jest jesień i zima, więc w ofercie można znaleźć najwięcej propozycji na ten okres. Katalog produktowy jest przepełniony wszelkiego rodzaju spodniami, butami czy kurtkami, które będą nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach chronić przed chłodem. Do uszycia takich ubrań wykorzystywane są najnowocześniejsze materiały oraz techniczne rozwiązania, które na pewno nie zawiodą w najbardziej ekstremalnej sytuacji.
Na pewno klienci powinni zwrócić szczególną uwagę na proponowane kurtki. Regatta bardzo dobrze wie, że osłona ramion, klatki piersiowej to podstawa. Przedstawiane propozycje są wykonywane choćby z takiego materiału jak ISOTEX 5000, który cieszy się dobrą renomą przy tworzeniu ubrań outdoorowych. W kurtkach marki Regatta również głowa jest dobrze zabezpieczona w regulowanym kapturze przymocowanym za pomocą podklejanych szwów. Będąc tak ubrany nawet najgorszy śnieg czy wiatr nie będzie stanowił dla Ciebie wyzwania. Rozsądnie rozmieszczone kieszenie natomiast przydadzą się do tego aby mieć pod ręką niezbędne drobiazgi.
Panie również znajdą dla siebie piękne i bardzo praktyczne kurtki. Regatta dba o to, aby w trakcie wypraw turystki nie tylko czuły się dobrze, ale i wciąż kobieco. Panie lubiące aktywny tryb życia mogą wybierać dobrze skrojone pod siebie kurtki wykonane z materiału Isolite, który doskonale zabezpiecza przed wiatrem. Ponadto wszystkie modele są wykonane w modnych i atrakcyjnych kolorach, co na pewno przypadnie do gustu wielu sportsmenkom.
Ponadto ubrania od Regatty będą stanowić świetne uzupełnienie casualowego looku. Jeśli nawet nie za często wybywasz na łono natury, to spoldna kurta czy polar może Ci się przydać w trakcie spaceru po parku lub w trakcie wykonywania codziennych obowiązków.. Ubrania te są bardzo praktyczne i na pewno przypadną Ci do gustu.
Zapraszamy do złożenia zamówienia! Zastanów się co na dzień dzisiejszy jest Ci potrzebne w naszej ofercie i zamów to bez większego wysiłku! Już niebawem przybędzie do Ciebie kurier z przesyłką pod wskazany adres. Przekonaj się sam, jak proste i przyjemne jest robienie profesjonalnych zakupów przez internet!

Najnowsze artykuły z kategorii moda: