Znaczenie godziny we śnie

redakcja | 17.07.2020 04:33

Godzina we śnie
Godzina we śnie | depositphotos.com

Godzina to bardzo popularny motyw senny. Należy pamiętać, że znaczenie snu, w którym zwracamy uwagę na godzinę nie koniecznie musi być interpretowane tylko przez pryzmat godziny. Godzina chociaż może pojawiać się jako główny motyw snu to jednak często występuje jako dodatek do całości. Często znaczenia nie ma okres, a liczba wyświetlana na blacie zegara.

Godzina we śnie

Godzina we śnie może występować jako konkretna, ściśle określona chwila, którą widzimy na tarczy zegara ściennego, na zegarku na rękę lub na przykład na zegarze elektronicznym. Godzinę możemy również odczuwać we śnie jako upływający okres czasu.

Godzina zero

Godzina zero albo widoczna na blacie cyfrowym godzina 00:00 przeważnie oznacza nowy etap, bo symbolizuję zmianę tak jak godzina zero pokazuję zmianę na następny dzień. Śnisz godzinę zero, bo chcesz lub zaczynasz jakiś nowe etap we własnym życiu. Może to być zmiana pracy, zmiana miasta, zmiana mieszkania, a nawet zmiana partnera. Nie powinieneś się bać zmian!

Godzina dwunasta we śnie, czyli południe we śnie 

Południe we śnie symbolizuje lub zapowiada jakiś przełom w Twoim życiu. Aspekt życia w jakim ma nastąpić przełom musisz dopasować już sobie sam na podstawie swoich doświadczeń. Symbolika bierze się z przełomowości godziny 12 w ciągu dnia.
Wydaje się nam, że południe jako godzina dwunasta nie należy interpretować jako południe w rozumieniu kierunków.

Północ we śnie

My interpretujemy północ we śnie podobnie do godziny zero, czyli godzina ta powinna symbolizować początek zmian. Pamiętajcie, że zmiany są dobre.