Sukienki z baskinką

Liczba wszystkich produktów w kategorii Sukienki z baskinką to: 56191

Baskinka, czyli ten charakterystyczny, rozkloszowany kawałek materiału doszyty przeważnie na wysokości talli przyjmuje w sukienkach różny kształt i rozmiar. Sukienki z baskinką spotkamy praktycznie w każdym typie i kroju sukienek od obcisłych, przez sukienki rozkloszowane do nawet długich, oficjalnych sukienek balowych. Dlaczego zawdzięczamy popularność sukienek z baskinką?

Sukienka z baskinką zaczaruje Twoją sylwetkę


Tajemnica popularności sukienek z baskinką tkwi w tym, że baskinka na sukience optycznie poszerza biodra, wysmukla biust i wysmukla całą figurę. Zakładając sukienkę z baskinką uda Ci się również zamaskować szerokie ramiona. Nie zakładaj sukienki z baskinką jeżeli chcesz ukryć za szerokie biodra, wręcz przeciwnie, bo robi wcięcie w tali i poszerz małe biodra.

Baskinka przy sukience oprócz funkcji modelowania optycznego sylwetki potrafi z najprostszego fasonu sukienki stworzyć ciekawą i elegancką sukienkę na bardziej wymagające okazje.  W Polsce sukienki z baskinkami są bardzo popularne na przyjęciach weselnych. Popieracie ten trend?