Spódnice Orsay - przegląd ciekawych modeli

Monika Kulik | 22.05.2020 02:17

Spódnica Orsay
Spódnica Orsay | Materiały prasowe | Kampania Spring Awakening | Orsay.com

Cały czas mamy w pamięci doskonałe zdjęcia  do wiosennej kampanii marki Orsay. Sesja do tej kampanii odbyła się nad Morzem Śródziemnym w słonecznej Marsylii, a jedno zdjęcie z niej możesz zobaczyć jako ilustracje do tego artykułu. 

Jak w tytule tego wpisu na tapetę bierzemy przegląd  spódnic marki Orsay i nie będą to tylko spódnice z kampanii Spring Awakening.

Cenimy markę Orsay za ich klasyczne kształty spódnic. Czy podzielacie z nami ten entuzjazm? Poniżej całkiem spora kolekcja ciekawych produktów. Wszystkie kupisz online na stronie Orsay.

Podzieliliśmy artykuł na kilka typów spódnic. Mamy nadzieję, że pozwoli Wam to wybrać najlepszą spódnicę dla Was.

Spódnice ołówkowe marki Orsay

Spódnice ołówkowe to kobiecość i klasyka, z tym się według nas nie dyskutuje. Zobacz co proponuje Orsay u siebie w tych modelak spódnc. 

Spódnice w kwiaty

Czas na spódnice w kwiaty i również wszystkie marki Orsay. Spódnica w kwiaty, tak samo jak sukienka w kwiaty, to świetny, wizualnie, wybór na letnie dni. Napisz do nas czy podobają Ci się wybrane modele.

 

Spódnice z wysokim stanem

W kolekcji tak dojrzałej marki, jaką jest Orsay, nie mogło zabraknąć tak potrzebnych, bo świetnie maskujących niedoskonałości figury, spódnic z wysokim stanem. Zobacz najmodniejsze modele.

 

Całość produktów Orsay znajdziesz na naszej stronie pod zaznaczonym na zielono działem, a wszystkie spódnice(też innych marek) w dziale spódnice damskie.

Czerwona spódnica w grochy
 Ilustracja artykułu o gwiazdach w New Balance