Plecak Regatta

Szukasz dobrej jakości produktów outdoorowych? Sprawdź ofertę marki Regatta specjalizującej się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla osób uwielbiających aktywny tryb życia.
Potęga marki zaczęła się tworzyć w latach 80-tych, gdy rodzeństwo Keith i Joanne Blackowie pochodzący z krawieckiej rodziny postanowili tworzyć odzież turystyczną i sportową. Łącząc pasję, wiedzę i zaangażowanie zaczęli tworzyć markę, która bardzo szybko zaczęła zdobywać uznanie wśród klientów. Dziś produkty Regatty można zakupić na całym świecie wybierając dla siebie rozwiązania z kilku popularnych linii. Najbardziej o sukcesie marki świadczy ogólnoświatowa dostępność, ilość pracowników zatrudnianych w setkach oraz wyjątkowe docenienie na rodzimym rynku. Marka Regatta jest laureatem prestiżowej nagrody Queen’s Awards for Enterprise, przyznawanej za rozwój przedsiębiorczości oraz ekspansję handlową za granicami kraju.
Wszystkie odzieżowe produkty charakteryzują się modnym i eleganckim designem. Dlatego też, nie powstydzisz się zakładać kurtek czy polarów nawet do swoich casualowych stylizacji. Nawet jeśli nie jesteś wielki miłośnikiem wypraw w nieznane, to na pewno chętnie założysz proponowaną odzież na dłuższy spacer z psem w chłodny dzień.
Udostępnione przez markę produkty celują we wszystkie potencjalne grupy klientów. Z katalogu produktów panowie mogą wybrać dla siebie masywne, dobrze uszyte kurtki, które będą idealne na zimową wyprawę w góry. Natomiast panie bez większego problemu znajdą dla siebie stroje przydatne na narciarskie eskapady czy jesienne wyprawy do lasu. Co ważne, elegancki krój zagwarantuje, iż zawsze w odzieży marki Regatta zawsze będzie się wyglądać dobrze i czuć komfortowo, niezależnie do tego jak daleko ktoś zostawił za sobą cywilizację.
Do produkcji odzieży w wielu propozycjach jest stosowany materiał wymyślony przez firmę. Jest to Isotex, który odpowiada za ochronę przed deszczem, śniegiem czy nieprzyjemnym, mocnym wiatrem. Wykorzystywanie unikalnych i nowatorskich rozwiązań powoduje, iż Regatta zachowuje bardzo konkurencyjny poziom na rynku.
Choć w dużej mierze ofertę firmy determinują produkty outdoorowe, które sprawdzają się w sytuacjach, gdy pogoda jest dość niekorzystna, to klienci także znajdą inne propozycje. Regatta ubiera również osoby lubiące uprawiać najróżniejsze dyscypliny sportu. Lubisz biegać? Sprawdź dostepne dresy lub buty, które do tego świetnie się nadają. Jesteś amatorem żeglarskich przygód? To na pewno znajdziesz dobrej jakości kurtki softshellowe.
W samej ofercie nie brakuje również dodatków, spinających w spójny sposób całą ofertę. Klienci znajdą praktyczne czapki, rękawiczki czy szaliki z najróżniejszym przeznaczeniem. Nie brakuje też akcesoriów przydatnych w trakcie podróży takich jak karabińczyki, okulary czy karimaty.
Przeglądając katalog produktowy firmy może Ci również wpaść w oko nowy plecak. Regatta dobrze wie, że jest to jeden z najbardziej podstawowych atrybutów turysty. Dlatego też, projektanci stworzyli szereg modeli, które mogą przydać się na najróżniejszych sytuacjach. Bez większego problemu wybierzesz dla siebie niewielki plecaczek nadający się na krótkie miejskie wycieczki jak i wieloliterowe plecaki podróżnicze do których zapakujesz cały swój dobytek.
Przekonaj się sam jak powinien wyglądać funkcjonalny plecak! Regatta proponuje wygodne produkty, które pozwolą Ci przejść wiele kilometrów bez nadwyrężania własnych pleców.
Zapraszamy do zrealizowania zamówienia na naszej stronie internetowej! Na pewno będziesz zadowolony z otrzymanych rzeczy, które zabezpieczą Twoje zdrowie na niejednej wyprawie.

Najnowsze artykuły z kategorii moda: