Modne sandały na słupku na lato 2020

Monika Kulik | 21.05.2020 02:07

Sandały na słupku to klasyka, obecnie nie zależą od trendów i można śmiało je kupować myśląc o slow fashion. Dodatkowo idealnie wpływają na każdą figurę i bardzo dobrze łączą się ze standardowymi stylizacjami na lato. Zobacz wybrane modele, które postarałyśmy się w redakcji pogrupować dla Was dla łatwiejszego wyboru tego świetnie nadającego się na lato obuwia. 

Sandały na wiosnę
Sandały na wiosnę | depositphotos.com | ilustracja

Różne rodzaje sandałów na słupku, które założysz w sezonie 2020

Poniżej zaproponujemy popularny przekrój modnych sandałów na słupku na to lato. Zapraszamy Cię również do całego naszego katalogu, gdzie znajdziesz sandały na obcasie oraz wszystkie sandały damskie

Zacznijmy od klasycznych sandałów na słupku, którymi według naszej oceny są sandały beżowe na słupku. Co Ty powiesz na beżowe letnie sandały na słupku? Założysz je do swoich stylizacji na lato? Jeżeli tak to przeglądaj wszystkie wyciągnięte przez nas wyśmienite modele poniżej. 

Czarne sandały na słupku na lato 2020

Zamszowe sandały na słupku na lato 2020

Na wszystkie bardziej oficjalne wyjścia, podczas których możesz pozwolić sobie na sandały, polecamy Ci świetne modele zamszowych sandałów na słupku lub modele z zamszowymi wstawkami.