Robimy najlepsze zestawienie

Kobiety spod tych znaków zodiaku są uwielbiane przez mężczyzn

Tosia Karszał | 24.05.2020 02:23

Można w prosty sposób wyróżnić zestaw wyróżników, które faceci uwielbiają w kobietach, tak zupełnie statystycznie. Porównując je z analizą charakterystyk wszystkich znaków zodiaku wybrałyśmy pod moim przewodnictwem w redakcji znaki zodiaku, które są najczęściej wybierane przez mężczyzn. Zobacz jak do tego podchodziłyśmy i daj znać na naszym Facebooku, czy sprawdza się to w Twoim przypadku.

Ilustracja kobiety uwielbiane przez mężczyzn, jedna kobieta drugiej ogląda pierścionek zaręczynowy
Ilustracja kobiety uwielbiane przez mężczyzn, jedna kobieta drugiej ogląda pierścionek zaręczynowy | Zdjęcie od Wavebreakmedia | depositphotos.com ilustracja do artykułu

Drapieżna Lwica

Czyli kobiety spod znaku lwa, które charakteryzuje namiętność i wysoki temperament. Tylko niektórzy mężczyźni boją się takich kobiet, reszta za nimi przepada. Mężczyźni uwielbiają namiętne kobiety, które ich zdobywają w dzień i w nocy.

Przebojowe Bliźnięta

To kolejny znak zodiaku, który noszą kobiety uwielbiane przez mężczyzn. Kobiece bliźnięta są bardzo przebojowe i energiczne, nie lubią nudy, nie prowokują nudy, w związku i w małżeństwie nie można się z nimi nudzić.

Czy inne znaki zodiaku mogę też tak zdobywać mężczyzn?

Znalazłaś się na podium znaków kochanych przez mężczyzn? Jeżeli nie to chyba wiesz, że znaki zodiaku i wrodzony seksapil to jedno, ale na szczęście można się go nauczyć. Seksapil prosto zdobędziesz odpowiednim strojem. Seksi stylizacje znajdziesz u nas. Zacznij od przeglądania ognistych czerwonych sukienek, które tak upodobały sobie gwiazdy. Czerwonej sukience żadny mężczyzna się nie oprze. 

Horoskop dzienny na poniedziałek
Horoskop dzienny na niedzielę
Horoskop miłosny na niedzielę
Laura Sanson
dollypartonchallenge
dollypartonchallenge
Wyjaśniamy i pokazujemy najlepsze przykłady #DollyPartonChallenge

Co to jest #Dolly Parton Challenge ? LinkedIn, Facebook, Instagram, Tinder MEMY

Czytaj dalej
Tata śpiewa na weselu
Latające dziecko, spacer z psem
Taniec Babci
Rzeźba psa z piasku
Uwolniony byk
Ślub Maria & Ronny