Robimy najlepsze zestawienie

Kobiety spod tych znaków zodiaku są uwielbiane przez mężczyzn

Tosia Karszał | 24.05.2020 02:23

Można w prosty sposób wyróżnić zestaw wyróżników, które faceci uwielbiają w kobietach, tak zupełnie statystycznie. Porównując je z analizą charakterystyk wszystkich znaków zodiaku wybrałyśmy pod moim przewodnictwem w redakcji znaki zodiaku, które są najczęściej wybierane przez mężczyzn. Zobacz jak do tego podchodziłyśmy i daj znać na naszym Facebooku, czy sprawdza się to w Twoim przypadku.

Ilustracja kobiety uwielbiane przez mężczyzn, jedna kobieta drugiej ogląda pierścionek zaręczynowy
Ilustracja kobiety uwielbiane przez mężczyzn, jedna kobieta drugiej ogląda pierścionek zaręczynowy | Zdjęcie od Wavebreakmedia | depositphotos.com ilustracja do artykułu

Drapieżna Lwica

Czyli kobiety spod znaku lwa, które charakteryzuje namiętność i wysoki temperament. Tylko niektórzy mężczyźni boją się takich kobiet, reszta za nimi przepada. Mężczyźni uwielbiają namiętne kobiety, które ich zdobywają w dzień i w nocy.

Przebojowe Bliźnięta

To kolejny znak zodiaku, który noszą kobiety uwielbiane przez mężczyzn. Kobiece bliźnięta są bardzo przebojowe i energiczne, nie lubią nudy, nie prowokują nudy, w związku i w małżeństwie nie można się z nimi nudzić.

Czy inne znaki zodiaku mogę też tak zdobywać mężczyzn?

Znalazłaś się na podium znaków kochanych przez mężczyzn? Jeżeli nie to chyba wiesz, że znaki zodiaku i wrodzony seksapil to jedno, ale na szczęście można się go nauczyć. Seksapil prosto zdobędziesz odpowiednim strojem. Seksi stylizacje znajdziesz u nas. Zacznij od przeglądania ognistych czerwonych sukienek, które tak upodobały sobie gwiazdy. Czerwonej sukience żadny mężczyzna się nie oprze. 

Kadry z filmu - Chirurg
Ukryty pies
Super market
Horoskop dzienny na niedzielę
Zachód Słońca, Ilustracja do artykułu o Hotel Paradise 2
Ilustracja do artykułu z psem Corgi
dollypartonchallenge
dollypartonchallenge
Wyjaśniamy i pokazujemy najlepsze przykłady #DollyPartonChallenge

Co to jest #Dolly Parton Challenge ? LinkedIn, Facebook, Instagram, Tinder MEMY

Czytaj dalej
Tata śpiewa na weselu
Latające dziecko, spacer z psem
Taniec Babci
Rzeźba psa z piasku
Horoskop miłosny na niedzielę
Uwolniony byk
Ślub Maria & Ronny