Dziś 27 stycznia 2021

Jennifer Lopez

Imię: Jennifer
Prawdziwe imię i nazwisko: Jennifer Lynn Lopez
Data urodzenia: 1969-07-24 (wiek to 51 lat)
Miejsce urodzenia: Nowy Jork, Stany Zjednoczone
TikTok: @jlo
Instagram: @jlo
Twitter: @JLo
Strona www: www.jenniferlopez.com
Wzrost: 164 cm
Kolor oczu: Ciemny brąz
Polska sobowtór Jennifer Lopez, czyli Monika Chojdak Jennifer Lopez
Polska sobowtór Jennifer Lopez, czyli Monika Chojdak zobacz więcej
Jennifer Lopez prawie naga, zobacz zdjęcia w bikini z jej instagrama Jennifer Lopez
Jak ocenisz jej nowe selfie? zobacz więcej

Kim jest Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez to kobieta renesansu. Piszemy to śmiało, bo J-Lo to amerykańska aktorka, piosenkarka popowa, tancerka, projektantka mody, producentka i oczywiście businesswoman.

Dzieci Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ma obecnie dwójkę dzieci. Są to bliźniaki Emme Maribel i Maximilian David. Dzieciaki urodziły się w 2008 roku. Ojcem bliźniaków jest Marc Anthony.

Jennifer Lopez mężowie

Jennifer mężów miała trzech. Jej pierwszy mąż w latach 1997-1998 to Ojani Noa,  z zawodu był kelnerem. Drugi mąż Jennifer Lopez to Chris Judd tancerzem. Była z nim w związku małżeńskim w tatach od 2001 do 2003.  Ostatni mąż J.Lo to Marc Anthony. Marc jest piosenkarzem i to z nim gwiazda ma bliźniaczki.

Narzeczeni Jennifer Lopez 

Obecnym narzeczonym Jennifer Lopez jest Alex Rodriguez. Kiedy ślub?

Ile lat ma Jennifer Lopez?

W przypadku starszych gwiazd pytanie o wiek jest bardzo często szukaną informacją. Tym bardziej wśród gwiazd jak Jennifer, które wyglądają bardzo dobrze i bardzo młodo. J-Lo urodziła się 24 lipca 1969 roku i ma teraz 50 lat.

Ile wzrostu ma Jennifer Lopez?

Wzrost gwiazdy to około 164 cm. Jak na polskie warunki należy do kobiet niskiego wzrostu. Może ten niski wzrost pozwala jej robić takie niezwykłe ewolucje na scenie.

Jennifer Lopez i moda

Teraz przechodzimy do najważniejszej części, związanej tematycznie z naszym portalem. Jennifer Lopez posiada swoją linię ubrań „J.LO by Jennifer Lopez”. 

Jak się ubiera Jennifer Lopez?

Bardzo często możemy zobaczyć ją w kolorowych zwiewnych sukienkach i z tym ją bardzo kojarzymy.

Jennifer Lopez bez makijażu

Jennifer Lopez no-makeup możemy często zobaczyć na jej Instagramie. Poniżej dodajemy kilka jej wpisów ze zdjęciami i z wideo bez makijażu. Wygląda przepięknie i kobieco. 

 

Sobowtór Jennifer Lopez

J.Lo sobowtórów pewnie ma sporo. Jedną z bardziej znaną jest Janice Garay, Janice używa pseudonimu Jay Houston, mieszka w Teksasie. Janice jest kulturystyką, stąd ma świetną figure jak Jennifer. Zobaczcie jej Instagrama poniżej i oceńcie sami.

Włosy Jennifer Lopez

J.Lo przez lata kariery eksperymentowała ze swoimi włosami. Jej kolor włosów, długość i rodzaj fryzury wielokrotnie się zmieniała i zmienia. Kojarzymy ją z wielu rodzajów charakterystycznych dla niej fryzur. Zacznijmy od gładkiego koka, który opina niezależnie od okazji. Poniżej zdjęcie w koku z uroczystej gali. 

Dążymy do dokładności i uczciwości w przedstawiani informacji o osobach i wydarzeniach na naszej stronie. Jeśli zobaczysz coś, co nie wygląda dobrze, nie jest poprawne, skontaktuj się z nami!