Jak ocenisz jej nowe selfie?

Jennifer Lopez prawie naga, zobacz zdjęcia w bikini z jej instagrama

redakcja | 03.07.2020 07:29

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez | depositphotos.com | Autor ChinaImages oraz kolaż z https://www.instagram.com/p/B8oz3papQjz/
Spis treści:

To, że figura pięćdziesięcioletniej Jennifer Lopez jest wciąż i niezmiennie idealna wie cały świat.  Gwiazda co jakiś czas jednak przypomina nam to, sama publikując zdjęcia w bikini na swoim Instagramie. Zobacz jej jedno ze zdjęć w bikini poniżej, tym razem w świetnym wiązanym białym bikini. 

Jennifer Lopez w bikini

Wzrok przyciąga nie tylko wspaniałe bikini latynoskiej gwiazdy i część odsłoniętego nagiego ciała, zwróćcie uwagę na znakomicie wyrzeźbione to odsłonięte nagie ciało. W wieku ponad pięćdziesięciu lat trzeba się nieźle napracować na siłowni i na bieżni, żeby tak wyglądać. Takiego wyglądu, skalpel chirurga nie wyrzeźbi. Jesteśmy też pewni, że Jennifer Lopez nie poprawia swoich zdjęć w Photoshopie. Na pewno trzeba trzymać odpowiednią dietę, trzeba bardzo, bardzo dużo ćwiczyć.

Czy też macie takie wrażenie, że Jennifer Lopez, zamiast się starzeć, młodnieje? Którą polską pięćdziesięcioletnią gwiazdę można porównać z J-Lo ?

Profil z danymi encyklopedycznymi o Jennifer Lopez znajdziesz pod wskazanym linkiem, tak samo świetne i modne bikini na ten sezon od wielu producentów.

Jennifer Lopez
Polska sobowtór Jennifer Lopez, czyli Monika Chojdak

Polska sobowtór Jennifer Lopez, czyli Monika Chojdak

Czytaj dalej