Pokazujemy sposoby na zatuszowanie wystającego brzucha w obcisłej sukience

Jak ukryć brzuch w dopasowanej, obcisłej sukience?

Autor Monika Kulik | 23.01.2020 01:41

Wybrałaś już obcisłą sukienką, a niestety odznacza się w niej odstający brzuch? Przestań myśleć problemami, a rozwiązaniami. Brzuch w obcisłej sukience nie musi być problemem. Najprościej w obcisłej sukience zamaskujesz go za pomocą bielizny korygujące.  Poniżej przedstawiamy kilka tanich modeli bielizny od naszych partnerów, dobierz odpowiednią dla siebie. Zależne to będzie np. od długości sukienki którą posiadasz oraz od koloru Twojej sukienki. Czasami wystarczą majtki wyszczuplające z wysokim stanem, a jak mass dłuższą sukienkę możesz pozwolić sobie na specjalny wyszczuplający kombinezon. 

Maskowanie brzucha - ilustracja do artykułu
Maskowanie brzucha - ilustracja do artykułu | Maskowanie brzucha - ilustracja do artykułu | depositphotos.com

Body wyszczuplające

Body wyszczuplające brzuch ma wiele zalet. Po pierwsze oprócz tuszowania wystającego brzucha  modeluje nam talię, modeluję pośladki, wygłasza linię bioder, a nawet niektóre modele ujędrniają dobrze biust. Tylko powycinany krój sukienki może nie pozwolić Ci użyć body do tuszowania wystającego brzucha. 

 

Figi wyszczuplające

Znowu wszystko zależy od Twoich potrzeb, może zamiast całego body wyszczuplającego - którego jesteśmy w redakcji fankami - wystarczą Ci wyszczuplające figi. Zobacz wybrane przez nas modele fig modelujących z wysokim stanem.

 

Halki wyszczuplające


Coraz modniejsze i według nas warte przetestowania są halki wyszczuplające. Nie nadają się jednak do wszystkich sukienek. Zobacz jak z Waszym modelem.

 

Rajstopy wyszczuplające

Można je założyć samodzielnie lub można założyć odpowiednie rajstopy wyszczuplające z body wyszczuplającym. Wszystko zależy od Waszych potrzeb. Zobacz dobre przykłady dobrych wyszczuplających modeli.