Najmodniejsze czerwone sukienki celebrytek na podstawie zdjęć z instagrama

Czerwone sukienki gwiazd

Monika Kulik | 21.05.2020 09:15

Jeszcze nadal zastanawiasz się, czy założyć czerwoną sukienkę to bardzo dobrze trafiłaś. Zobacz, jak świetnie wyglądają popularne celebrytki, aktorki i piosenkarki w czerwonych sukienkach. Gwiazdy wyznaczą trendy,  wybraliśmy kreacje bez wpadek, na których śmiało możesz się wzorować.

Sukienki gwiazd
Sukienki gwiazd | depositphotos.com | @nejron

Modelka Irina Shayk

Irina bardzo często dodaje na swoim Instagramie kreacje, w których główne skrzypce gra czerwona sukienka. Według nas wygląda w nich zawsze przepięknie. Jej kreacje są przeważnie odważne, ale można się nimi inspirować. 

Lili Reinhart  w czerwonej sukience

Tę piękną amerykańską aktorkę w czerwonej sukience z głębokim dekoltem mogliśmy zobaczyć na Instagramie niedawno. Od razu przypadła nam do gustu. Zobacz jej propozycję stylizacji z czerwoną sukienką. Do czerwonej sukienki dodała tylko białe sandały na szpice. Jak niewiele potrzeba do czerwonej sukienki.

Selena Gomez w czerwonej sukience

Kolejna prosta stylizacja z czerwonej sukience, tym razem założyła ją Selena Gomez. I znowu czerwoną sukienkę uzupełniają sandały na szpilce. Selena założyła jednak w cętki zwierzęce, nie białe jak Lili. Też znakomicie pasują.

Rocío Osorno w czerwonej sukience

 

 

Piosenkarka i aktorka Natalia Oreiro


Nie mogło również zabraknąć Natalii, która czerwoną sukienkę założyła nawet na koncert sylwestrowy w Polsce.

Nasze czerwone sukienki znajdziesz tutaj w kategorii lub poniżej.