Calvin Klein Truth Men woda toaletowa 50 ml

Opis dostarczony ze sklepu perfumy.pl:

Męskie perfumy Truth for Men marki Calvin Klein zostały stworzone jako nawiązanie do naturalności wiosennej przyrody. Nawiązanie do sił występujących w drzewach, poprzez esencje drzewno-korzenne, to doskonałe podkreślenie męskości, siły jaką posiada oraz naturalną zmysłowość. Zapach jest wyjątkowo świeży, aromatyczny, przypominający atmosferę lasu. Udało się uzyskać ten efekt poprzez połączenie nut pieprzu i paczuli z bazylią, drzewem sandałowym oraz kardamonem. W bazie wyłania się szlachetny cedr oraz ponownie paczula. Delikatnie zielona woda toaletowa została zamknięta w klasycznym i eleganckim flakonie o pojemności 50 ml.

Marka podana przy produkcje to: Calvin Klein

Podobne produkty lub produkty pasujące do Calvin Klein Truth Men woda toaletowa 50 ml znajdziesz w kategoriach:

Szczegóły produktów pasujących do całej grupy poniżej to:

Typ woda toaletowa, Perfumy męskie, perfumy, Drogeria
Płeć męskie
Kolor zielony
Styl klasyczny, elegancki
)

Opis dostarczony ze sklepu perfumy.pl:

Męskie perfumy Truth for Men marki Calvin Klein zostały stworzone jako nawiązanie do naturalności wiosennej przyrody. Nawiązanie do sił występujących w drzewach, poprzez esencje drzewno-korzenne, to doskonałe podkreślenie męskości, siły jaką posiada oraz naturalną zmysłowość. Zapach jest wyjątkowo świeży, aromatyczny, przypominający atmosferę lasu. Udało się uzyskać ten efekt poprzez połączenie nut pieprzu i paczuli z bazylią, drzewem sandałowym oraz kardamonem. W bazie wyłania się szlachetny cedr oraz ponownie paczula.

Opis dostarczony ze sklepu perfumy.pl:

Męskie perfumy Truth for Men marki Calvin Klein zostały stworzone jako nawiązanie do naturalności wiosennej przyrody. Nawiązanie do sił występujących w drzewach, poprzez esencje drzewno-korzenne, to doskonałe podkreślenie męskości, siły jaką posiada oraz naturalną zmysłowość. Zapach jest wyjątkowo świeży, aromatyczny, przypominający atmosferę lasu. Udało się uzyskać ten efekt poprzez połączenie nut pieprzu i paczuli z bazylią, drzewem sandałowym oraz kardamonem. W bazie wyłania się szlachetny cedr oraz ponownie paczula. Delikatnie zielona woda toaletowa została zamknięta w klasycznym i eleganckim flakonie o pojemności 100 ml.

Inne produkty podobne do Calvin Klein Truth Men woda toaletowa 50 ml

#hometeam Adidas
Sukienki Orsay - przegląd ciekawych modeli
Jak odświeżyć damską szafę na lato
Kurtki Orsay
Spódnica Orsay
Sukienki gwiazd
Najmodniejsze czerwone sukienki celebrytek na podstawie zdjęć z instagrama

Czerwone sukienki gwiazd

Czytaj dalej
Sandały na wiosnę
Czerwona spódnica w grochy
 Ilustracja artykułu o gwiazdach w New Balance
jakie sukienki koszulowe na lato