Jakie buty do krótkiej sukienki?

Dobór obuwia do krótkiej sukienki mini z zasady dużo nie różni się od sukienek krótkich z jedną, bardzo istotną różnicą.  Przy krótkich modelach sukienek eksponujemy nogi i to one z butami grają często pierwsze skrzypce. Trzeba mieć to w głowie i nie można kłaść małej wagi w doborze butów do krótkiej sukienki.

Wybór obuwia do krótkiej sukienki powinnaś zacząć głównie od określenia okazji, na jakąś się wybierasz. Poniżej przygotowaliśmy kilka możliwych okazji, gdzie zakłada się krótkie i propozycję obuwia.

Buty na szpilce do krótkiej sukienki

To już jest klasyka, że do krótkiej sukienki, przeważnie na takie wydarzenia jak wesela, imprezy rodzinne, zakładamy szpilki. Przedstawiamy Wam poniżej kilka ciekawych modeli, które uniwersalnie będą pasowały do wielu krótkich sukienek.

Bardzo dobrym rozwiązaniem, szczególnie na ciepłe letnie dni, są eleganckie sandały na szpilce. Zobacz wybrane przez nas markowe i modne modele.

Baleriny do krótkiej sukienki

Jeżeli decydujesz się na baleriny do krótkiej sukienki, to przeważnie jest to mniej oficjalne spotkanie jak spacer, randka, czy wyjście do pracy. Przyjrzyj się naszym propozycją ciekawych i modnych w tym sezonie balerin, które znakomicie dobierzesz do krótkich sukienek.

 

Letnie buty do krótkiej sukienki

Chociaż to nie jest reguła, to krótkie sukienki zazwyczaj zakładamy w ciepłe lub gorące dni. Jeżeli szukasz takiego połączenia, to zobacz nasze propozycje zestawienia krótkiej sukienki z balerinami, sandałami na płaskiej podeszwie, espadrylami czy jeszcze luźniej z tenisówkami, trampkami i markowymi sneakersami.

 

Botki do krótkiej sukienki

Latem również da się i można założyć do krótkiej sukienki botki, stylizacja nabiera wtedy pazura i rockowego charakteru (oczywiście wszystko zależy od modeli butów i sukienki). Zobacz proponowane przez nas botki, które założysz do krótkiej sukienki.