Jakie buty do długiej sukienki?

Długie sukienki to nie tylko modele wieczorowe, czy sukienki zakładane na specjalne okazje. Coraz częściej zakładamy je normalnie na co dzień. Niektóre kobiety w gorące dni nie wyobrażają sobie innego fasonu jak długa zwiewna letnia sukienka. Długa sukienka dodatkowo wyszczupla sylwetkę.Stąd nasze propozycje butów do długiej sukienki, nie będą ograniczały się tylko do oficjalnych okazji. Zachęcamy Polki do zakładania długich sukienek nie tylko na wesela, a do codziennych casualowych stylizacji.

Pewnie wyczułyście już we wstępie, że typ butów do długiej sukienki będzie zależał od okazji, na którą się wybieracie. Na okazje oficjalne będziemy Was namawiały do butów na wysokim obcasie w stylu cienkich kobiecych szpilek, czy czółenek na słupku. Do codziennych stylizacji zaproponujemy raczej płaskie obuwie, bo uważamy, że takie jest wygodnie, bardzo kobieco, chociaż jak zobaczycie poniżej, zaproponujemy modele również na wysokich koturnach. Do sukienek bardziej strojnych proponujemy buty bardziej stonowane, gładkie, bez udziwnień.

Szpiki do długiej sukienki

 

Szpilki są naszą propozycją, chyba naturalną, do eleganckich długich sukienek. Zobacz zaproponowane przez nas eleganckie modele szpilek. Całą gamę szpilek pasującą do długich sukienek znajdziesz w kategorii szpilki.

Sandały na szpilce do długiej sukienki

 

 

Pamiętaj, że wybierając szpilkę i wysoki obcas nie musisz stawiać na zakryte czółenka na szpilce. Znakomitym rozwiązaniem i ciekawą alternatywą do długich sukienek, szczególnie w ciepłe dni, są eleganckie sandały na szpilce.

Buty na koturnie do długiej sukienki

Ciekawymi modelami butów, które założysz do długiej sukienki, są wszelkie buty na koturnie. Dobieraj je w zależności od okazji. Wybierz najciekawsze modele butów na koturnie pasujących do długiej sukienki. 

 

 

Czy do długiej sukienki pasują płaskie buty?

 

Tak pasują i mogą być to nawet klasyczne trampki. Jeżeli chcesz dodać kilka centymetrów, zawsze możesz wybrać grubą płaską podeszwę. Wspomniane trampki posiadają takie ciekawe modele.

Buty do letniej długiej sukienki

Do letnich długich sukienek proponujemy również płaskie obuwie i całą gamę tenisówek, płaskich trampek, sneakersów, modne espadryle i znakomite markowe baleriny.

 

 

 

Produkty podobne do Jakie buty do długiej sukienki?