Dziś 4 sierpnia 2020

Ariana Grande

Imię: Ariana
Prawdziwe imię i nazwisko: Ariana Grande-Butera
Data urodzenia: 1993-06-26 (wiek Ariany Grande to 27 lat)
Miejsce urodzenia: Boca Raton, Floryda, Stany Zjednoczone
TikTok: @arianagrande
Instagram: @arianagrande
Twitter: @arianagrande
Strona www: www.arianagrande.com
Wzrost: 153 cm
Kolor oczu: ciemny brązowy

Kto to jest Ariana Grande?

Ariana Grande to amerykańska artystka młodego pokolenia, o korzeniach włoskich, piosenkarka i aktorka. Utalentowana Grande zaczęła karierę aktorską w 2008 roku, będąc jeszcze nastolatką, występując na Brodwayu w musicalu 13.  

Ile lat ma Ariana?

Ariana Grande urodził się na początku lat dziewięćdziesiątych, a dokładnie 26 czerwca 1993 na Florydzie. Gwiazda ma obecnie 27 lat.

Ile wzrostu ma Ariana Grande?

Ariana Grande ma 153 cm wzrostu, chociaż niektóre źródła podają, że ma 155 cm. Jak na polskie warunki należy do niskich gwiazd.

Ariana Grande bez makijażu

Sceniczny wizerunek Ariany oparty jest na silnym makijażu i jej charakterystycznym wysoko upiętym kucyku z włosów. Zobacz, jak Ariana wygląda w bardzo lekkim makijażu na okładce Vogue. Nie znaleźliśmy oficjalnego i prawdziwego zdjęcia Grande bez makijażu. Ciekawe czy tak wygląda naturalna Ariana Grande bez makijażu, czy to kolejna okładkowa wizja. Na pewno naturalne włosy Ari wyglądają inaczej. Pokazała je w swoim wpisie na Twiterze, co wrzucamy poniżej.

Naturalne włosy Ariany Grande

Naturalne włosy pokazane przez nią na Twiterze są ciemne, krótkie i mocno kręcone. Sami zobaczcie. 

Zobacz kilka ciekawych zdjęć Ariany z jej Instagrama. Jej profile social media śledzą miliony osób na całym świecie, 

Dążymy do dokładności i uczciwości w przedstawiani informacji o osobach i wydarzeniach na naszej stronie. Jeśli zobaczysz coś, co nie wygląda dobrze, nie jest poprawne, skontaktuj się z nami!